Efko Nimble

Efko Nimble

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Nimble je svižná party hra, ktorá vám ukáže, ako ste na tom s pohotovosťou a postrehom.

Kód produktu:EF54954
Značka: Efko
Záruka:24 mesiacov
Logo Efko

13,54 EUR 11,28 EUR bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

EFKO prináša NIMBLE, svižnú party hru plnú prekvapení. Je vašou doménou postreh, vtip a pohotové rozhodovanie? Potom ste na najlepšej ceste za víťazstvom v NIMBLE!

S touto hrou na žiadne párty ani oslave neurobíte hanbu. Vďaka jednoduchým pravidlám sa vyhnete dlhému a otravnému precitani návodu - činnosti, ktorá dokáže kadejakú hru pochovať ešte pred jej rozohraním. Stačí otvoriť krabicu a behom pár minút už môžete mať za sebou niekoľko kôl. Jedná celá hra vás zabaví na desať minút, takže si za jeden večer môžete pripísať poriadnu riadku víťazstvo. Žiadne niekoľkohodinové sedenie nad nudným herným plánom, táto hra má spád!

Slovo, Nimble '[čítaj Nimble] pochádza z angličtiny a znamená "Pohotový". A to presne vystihuje hlavnú myšlienku hry. Žiadne čakanie na ťah súpera. Hrajú všetci naraz. Hlavné je rýchlo sa rozhodnúť a vďaka tomu získať pre seba čo najviac bodů.Facebook NIMBLE

Tak zapni mozog, drapni kocku a vyhraj!

Ako sa NIMBLE hrá?

Hra je rozdelená na jednotlivé kolesá. Každé začína vrhnutím dvanástich písmenkových kociek. Nasleduje hod kockou s číslami, ktorý rozhoduje o výbere témy. Tých je viac ako 300, nehrozí tak, že by sa často opakovala a hra tak stratila svoje čaro. Potom už stačí len otočiť presýpacie hodiny a začať tak smršť vtipných a bláznivých nápadov. Úlohou hráčov je počas 20 sekúnd vymyslieť slová a slovné spojenia, ktoré sa týkajú vybraného téme a začínajú jedným z písmen, ktorá padla na kockách. Keď sa to hráčovi podarí, kocku si vezme a pokračuje vo vymýšľanie ďalších slov. Na konci kola si hráči spočítajú body za získaná písmenká (každé má inú hodnotu) a začne nové kolo. Víťazom je ten, kto ako prvý získa 50 bodov.

Obsah balenia:

12 písmenkových kociek
1 kocka PORADIE
1 kocka s bodkami
50 kartičiek s 300 témami
6 prázdnych kartičiek pre vaše témy
1 presýpacie hodiny (20 sekúnd)
1 návod

Parametry

Odporúčaný vek: +12 rokov
Počet hráčov: 2-4
Približná doba hry: viac ako 10minút
Na batérie: Nie