Stavebnice SEVA 1

Stavebnice SEVA 1

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Polytechnická stavebnica SEVA vyniká veľkou variabilnosťou. Zostavy sú proporčne vyvážené, vystihujú charakter motívu a sú plne funkčné.

Kód produktu:G10128
Značka: Seva
Záruka:24
Logo Seva

15,63 EUR 13,03 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Polytechnická stavebnice Seva bola na trh uvedená v roku 1979 a stala sa natoľko obľúbenou, že v roku 2009 oslávila svoje 30 výročie. V roku 2012 získala prestížne ocenenie Správna hračka - vybralo odborníkmi.

  • Stavebnica SEVA je kreatívny, deťom rozvíja myseľ i manuálnu zručnosť a jej variabilita určite osloví aj Vás ... môžete si z nej postaviť funkčné vozidlá, stroje, lietadlá, budovy, nábytok, lode, vlaky ...
  • Jej veková hranica nie je nijako obmedzená. Aj keď ako výrobca doporučujeme stavebnicu pre deti od 4 rokov, tak máme zistené, že za dozoru rodičov si s ňou vyhrajú i 3 ročné deti.
  • A keď preskočíme, škôlku a školu potom Vám prezradím, že si z nej radi stavajú rodičia a dokonca aj starí rodičia ...
  • Táto ČESKÁ stavebnica SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorom detskej izbičke
  • Všetky stavebnice Seva sú navyše navzájom kompatibilné, preto je môžete neustále rozširovať.

Ak naši stavebnicu ešte nepoznáte potom je SEVA 1 pre Vás tá pravá. V tejto stavebnici nájdete 222 základných dielikov, ktoré Vám pre jej zoznámenie určite vystačí.

Parametry

Vhodné pre: chlapcov | dievčatá
Odporúčaný vek: 4+
Materiál: plast
Krajina pôvodu: ČR
Počet dielikov: 222