LEGO City 60314 Policajná naháňačka so zmrzlinárskym vozidlom

LEGO City 60314 Policajná naháňačka so zmrzlinárskym vozidlom

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

So stavebnicou Policajná naháňačka so zmrzlinárskym vozidlom od LEGO City si deti môžu prehrávať scény zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.

Kód produktu:MP2260314LEG
Značka: LEGO
Záruka:24 mesiacov
Logo LEGO

26,88 EUR 22,40 EUR bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Stavebnice od LEGO City prinášajú úžasný staviteľský zážitok a veľa herných možností s prepracovanými budovami, realistickými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré inšpirujú ku kreatívnemu, otvorenému hraniu.

V tejto sade LEGO nechýba podrobný tlačený návod spolu s interaktívnymi digitálnymi pokynmi. Digitálny sprievodca je k dispozícii v bezplatnej aplikácii s návodmi LEGO pre chytré telefóny a tablety a ponúka intuitívne nástroje približovania a otáčania, ktoré deťom umožnia vizualizovať si rozpracovaný model zo všetkých uhlov.

Čo sa ukrýva v krabici? – Všetko, čo deti potrebujú na zostavenie farebné zmrzlinárske dodávky zlodejov, policajného auta a bankomatu, a k tomu navyše 3 minifigúrky, vrátane 2 postáv zo seriálu LEGO City dobrodružstvo.

Celý rad funkcií – Deti môžu vystreľovať dieliky v podobe kúskov zmrzliny zo zmrzlinárskeho vozidla, použiť pás na prepichnutie pneumatík, ktorý je súčasťou vybavenia policajného zásahovej vozidla, a prehrávať si scény zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo.

Výstavné modely – Po zostavení meria zmrzlinárske auto cez 12 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.

Samozrejmosťou sú doplnky pre minifigúrku LEGO – Táto policajná súprava ponúka celý rad zábavných doplnkov pre kreatívne hranie, vrátane pút, páčidla a dielikov v podobe zmrzliny.

Rozvoj kreatívnych zručností prostredníctvom stavania – Deti môžu hravým spôsobom rozvíjať sebavedomie a kľúčové zručnosti pre život.

Parametry

Vhodné pre: chlapcov | dievčatá
Vek: 5+
Materiál: plast

Alternatívne produkty

LEGO City 60275 Policajný vrtuľník

Deti si určite zamilujú túto sadu LEGO City Policajný vrtuľník obsahujúce robustný policajný vrtuľník s funkčnými vrtuľami a bezchybný vodný skúter.

Nedostupné

9,17 EUR

detail

LEGO City 60277 Policajné hliadkové loď

S modelom policajné hliadkové lode, ktorá pláva na vode, si deti môžu prehrávať scény zo seriálu LEGO City Dobrodružstvo. Sada je doslova nabitá parádnymi funkciami a obsahuje mini figúrky seriálových postáv.

Nedostupné

47,92 EUR

detail

LEGO City 60241 Jednotka s policajným psom

Deti sa rady hrajú na hrdinov. Sada Jednotka s policajným psom od LEGO City im to umožní!

Nedostupné

9,17 EUR

detail