Glitters trblietavá sněžítka 3-pack

Glitters trblietavá sněžítka 3-pack

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Vyrobte si krásna Glitters trblietavá sněžítka. Je to tak jednoduché. Uvedená cena za 1ks sněžítka. Predávané ako assorti.

Kód produktu:EP01811
Značka: EP Line
Záruka:24 mesiacov
Logo EP Line

10,38 EUR 8,65 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Vložte do plastovej gule tabletu s trblietkami, pridajte pár farebných doplnkov, nalejte až po okraj vodu, a potom už len priklopte krytom sa zvieratkom. A je hotovo. Svoje snežítko môžete vložiť do prsteňa alebo krásneho farebného podstavca. Zatraste a sledujte úžasné trblietavé sneženie. Zbierajte je! Zdobte sa nimi. Vyrobte si krásna sněžítka plná lesklých trblietok. Vyberte si jednu z tematických sád, alebo je jednoducho majte všetky. Na výber z 6 druhov podľa momentálnej skladovej dostupnosti: Párty sněžítka, Karnevalová sněžítka, Sněžítka z džungle, Sněžítka s princeznami, Fantazy sněžítka a Sněžítka z oceánu.

Balenie obsahuje 3 priehľadné gule, 3 kryty na guľu, 3 figúrky, 9 dekoratívnych doplnkov, 4 kapsule s trblietkami, 3 podstavca, prútik, zásobník a návod. Vhodné pre deti od 5 rokov. Uvedená cena je za 1ks sněžítka. Do poznámky uveďte, o aký druh máte záujem.

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 5+
Materiál: plast