Vtech Kidi Secret Safe - Môj tajný denník

Vtech Kidi Secret Safe - Môj tajný denník

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Diár od VTECH, ktorý je spoľahlivo zabezpečený proti nezvaným pohľadom.

Kód produktu:MPME80163628
Záruka:24 mesiacov

80,63 EUR 67,19 EUR bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Možno ho odomknúť iba vlastnou tvárou alebo tajným heslom, a to vďaka chytré technológiu rozpoznávania tváre.

Denník má dvojitý fotoaparát (predné a zadné), ktorý zvládne nielen fotiť ale aj natáčať videá.

Úžasná selfíčka tak nie sú žiadnym problémom.

Ku všetkým fotografiám aj videám možno pridať úplne úžasné efekty, ktoré premenia každý záznam v očarujúce a nezameniteľný originál. Do denníka je možné vložiť microSD kartu a počúvať tak priamo z neho svojou najobľúbenejšie hudbu. Kidi Secret Safe - Môj tajný denník má plnohodnotnú klávesnicu so všetkými českými písmenami s ktorými možno do diáre zapísať všetky potrebné kontakty, udalosti i zážitky. do diára možno ľahko uložiť všetky dôležité informácie o kamarátoch, vrátane fotografie. K zapísaným poznámkam možno jednoducho vložiť i fotografie, videá, smajlíky alebo napríklad vtipné ikonky. Ku všetkým zápiskom možné pridať tiež hlasové poznámky.

Všetky dievčatá určite ocenia zabudované kreatívne štúdio, v ktorej si možno upravovať napr. účes, šaty, klobúky, vyskúšať rôzne farby rúže, pudrenky, náušnice alebo napríklad rôzne ozdoby do vlasov. zábavná aplikácie, v ktorej sa musí užívateľ denníka starať o svojho maznáčika, je tiež jednou z mnohých zábavných aktivít, ktoré denník prináša.

Na výber je z 3 zvieratiek: • mačiatko • šteňa • koník

Samozrejme nemôže ani chýbať funkcie budíka, vrátane nastavenia upozornenie k naplánovaným úlohám a schôdzkam. Nastavenie času a dátumu už snáď nemôže byť jednoduchšie.

Je možné voliť medzi 24 h časovým zobrazením a 12 hodinovým. denník tiež obsahuje mnoho zábavných a vzdelávacích hier, ktoré precvičia nielen pamäť a postreh, ale prinúti aj veľa premýšľať. niektoré hry využívajú k hraniu pohybový senzor, takže nechýba ani pohyb pri hraní hier. Všetky obľúbené pesničky, sa prehľadne zobrazí v zozname piesní.

Vhodné pre deti od 6 do 11 rokov

4 AA skúšobné batérie sú súčasťou

Rozmer denníka (zatvoreného): 14 × 18 × 2,5 cm

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 6+
Materiál: plast
Na batérie: Áno
Typ batérií: 4 AA
Batérie súčasťou: Áno