Mattel Barbie ženích

Mattel Barbie ženích

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Povedz "Áno!" Svojmu peknému ženíchovi Kenovi.

Kód produktu:ALDVP39MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 mesiacov
Logo Mattel

18,96 EUR 15,80 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

  • Postavička ženícha Kena je pripravená na akýkoľvek svadobné príbeh. Ken vo svojom čiernom módnym smokingu s vysokým golierikom, bielej košeli a saku s lesklými klopami priamo septembra. Dokonalý elegantný vzhľad tejto svadobné postavičky dopĺňajú čierne poltopánky a ružový motýlik!
  • S sympatickým ženíchom môžeš zažiť okamihy od žiadosti o ruku, cez svadobný deň, až po šťastný život, ktorý nasleduje po ňom a pokračuje navždy. Balenie obsahuje postavičku ženícha Kena oblečeného v elegantnom oblečení s vhodnými doplnkami. Postavička sama o sebe nestojí.
  • Barbie je svetovo najznámejšie a najpredávanejšie bábika. Túto populárne bábiku vyrába spoločnosť Mattel. Väčšina bábik Barbie a ich príslušenstva je vyrábaná v pomere približne 1: 6. Vynálezkyňa bábiky Barbie bola pani Ruth Handlerová. Vytvorila ju pre svoju dcéru Barbarru, po ktorej bábiku tiež pomenovala. Barbie má romantický vzťah so svojím priateľom Kenom (Ken Carson), ktorý sa po jej boku prvýkrát objavil už v roku 1961 v televíznej reklame.
  • Rozmery detské hračky - balenie (š v h): 11,5 × 32,5 × 6cm
  • Materiál: plast, textil

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 3+