Mattel Barbie vysoká dlhovláska blondínka

Mattel Barbie vysoká dlhovláska blondínka

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Táto 43 centimetrov vysoká princezná Barbie® z kráľovstva Na vlásku z krajiny Dreamtopie má naozaj dlhé pestrofarebne melírované vlasy, s ktorými si užiješ nekonečné množstvo zábavy!

Kód produktu:ALFXC80MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 mesiacov
Logo Mattel

34,71 EUR 28,93 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Táto 43 centimetrov vysoká princezná Barbie® z kráľovstva Na vlásku zo krajina Dreamtopie má naozaj dlhé pestrofarebne melírované vlasy, sa ktorými si užiješ nekonečné množstvo zábavy!

Prekrásna róba a rozprávkové vlasové doplnky tí otvárajú nekonečné tvorivé možnosti. Barbie® má svoj vlastný hrebeň, ktorý možno jednoducho otvoriť a uložiť doň všetky vlasové doplnky.

Uži si rolu kaderníčky a vytvor bábike akýkoľvek účes, ktorý ťa len napadne. Použiť môžeš 3 ozdobné čelenky, dva hrebienky alebo mašľu do vlasov. Akonáhle budeš s účesom hotová, nezabudni na korunku, ktorá dodá akémukoľvek účesu ten správny šmrnc a noblesu.

Táto vysoká princezná Barbie® z kráľovstva Na vlásku je pripravená na akékoľvek rozprávkové dobrodružstvo alebo kráľovské povinnosti, ktoré ťa len napadnú. Princezná je oblečená do trblietavé róby, ktorá je tvorená tylovou sukienkou s ružovou sieťovinou a spodničkou, striebrom vyšívaným ružovým živôtikom a modrými črievičky. vytvor princeznej parádny účes, ktorý bude presne zapadať do tvojho príbehu. akonáhle je tvoj príbeh u konca, rožčešte bábike vlasy a vymysli ďalší nádherný účes! Tvoje možnosti sú v Barbie ™ kráľovstve Na vlásku úplne neobmedzené, pretože s Barbie® môžeš byť, kým chceš!

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 3+
Materiál: plast
Na batérie: Nie