Mattel Barbie Princezná 2016

Mattel Barbie Princezná 2016

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Snívaš o princeznovskom dobrodružstvo? Potom sú tieto krásky presne pre teba!

Kód produktu:ALDHM49MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 mesiacov
Logo Mattel

14,96 EUR 12,47 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Snívaš o princeznovskom dobrodružstvo? Potom sú tieto krásky presne pre teba! Všetky tri majú nádherne farebné živôtiky, dlhé zdobené šaty, korunky, ktoré medzi sebou môžeš meniť, ako chceš. všadeprítomné trblietky nesmú chýbať pri žiadnom urodzeného dvora.

Každá princezná je inšpirovaná svojím vlastným kráľovstvom! poznáš, ktorá čarovná víla je z dúhového, ktorá zo sladkého a ktorá z drahokamového kráľovstva? Dúhová princezná má farebné korálky na živôtiku a dúhové pruhy na sukňu. Milovníčky vzácnych nerastov má diamantový náhrdelník a trblietavé ružové srdiečko na živôtiku sa srdiečkový zdobenou sukní. Posledný - "cukríková" princezná má na sukňu cukrovej vzory s modrozelenými detailmi. Balenie obsahuje okrem bábiky tiež pár kráľovských črievičiek a snímateľný príčesok pre ešte slávnostnejší účes. Zozbieraj všetky princezné a preži si s nimi svoj rozprávkový sen! Pretože len s Barbie ™ môžeš byť naozaj, kým chceš. Bábiky sa predávajú samostatne. Farby a doplnky sa môžu líšiť.

Dodávané ako assorti = dostupnosť jednotlivých druhov je závislá na aktuálnej dodávke tovaru od dodávateľa. požadovaný druh bábiky uveďte do poznámky v objednávke. Uvedená cena je za 1 kus.

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 3+

Alternatívne produkty

Mattel Barbie krásna nevesta

Dnes je slávny deň, keď sa bábika Barbie vydáva za svojho vysnívaného muža.

Nedostupné

28,71 EUR

detail