Mattel Barbie Chelsea a sladké dobroty

Mattel Barbie Chelsea a sladké dobroty

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Tento set s roztomilými bábikami Chelsea ™ z radu Barbie ™ Dreamtopia Sladké kráľovstvo je dokonca ešte sladší ako všetky ostatné.

Kód produktu:ALFDJ09MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 mesiacov
Logo Mattel

12,29 EUR 10,24 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

  • Súčasťou sú totiž ešte dve postavičky, ktoré prekoná všetky očakávania. Na výber sú dve témy: mlieko a sušienka alebo arašidové maslo a želé.
  • Každá z bábik Chelsea ™ je oblečená do skvelých zladených šiat s roztomilou odnímateľnú sukňou, má skvelé topánočky a jedinečný doplnok do vlasov.
  • Nechýbajú ani doplnky, ktoré povzbudzujú k rozprávaniu sladkých príbehov. Set Chelsea s mliekom a sušienkou obsahuje čokoládový golier a čelenku zdobenú mliekom v krabičke.
  • Súčasťou setu s Chelsea, arašidovým maslom a želé je sukňa s potlačou želé. Aj kamaráti zo Sladkého kráľovstve majú vtipné detaily, sušienka je ukousnuta, arašidové maslo v ruke drží oriešok a želé zase strapec hrozna. Zozbieraj ich všetky a uhas svoju chuť na sladké. Deťom sa rozprúdi ich predstavivosť a hru plnú chutných príbehov sa svojimi najlepšími kamarátmi si zamilujú.
  • Obsahuje bábiku Chelsea ™ oblečenú v módnych šatôčkach, doplnky a navyše dve postavičky zo Sladkého kráľovstva.
  • Predávané ako assorti. Rôzne druhy podľa aktuálnej ponuky výrobcu! Uvedená cena je za 1 kus. Požadovaný druh bábiky uveďte do poznámky v objednávke.

Parametry

Vhodné pre: holky
Odporúčaný vek: 3+