Auto skladacie Combi Car 4

Auto skladacie Combi Car 4

Obrázky a videá majú ilustračný charakter.

Combi Car 4 je unikátny skladací autíčko, z ktorého zložíte 50 rôznych variantov.

Kód produktu:TD40013011
Značka: Vista
Záruka:24 mesiacov
Logo Vista

Dostupnosť: Nedostupné

10,98 EUR 9,15 EUR bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Spýtajte sa predavača

Podrobný popis

Combi Car 4 je unikátny skladací autíčko, z ktorého zložíte 50 rôznych variantov. Autíčka COMBI CAR vyčarí deťom nielen úsmev na tvári, ale zároveň rozvíja ich motoriku, predstavivosť, fantáziu a tvorivé schopnosti. Určené pre deti od 3 rokov.

Chcete deti zabaviť na dlhú dobu a chcete, aby si s hračkou, ktorú im kúpite, hrali čo najdlhšie a nehodili ju na druhý deň do kúta?

Skladacie autíčka COMBI CAR - Jedna stavebnica, nespočet radosťou s až 50 variantmi zloženie a modifikácií. Stavebnice značky VISTA sa vždy vyznačovali veľkou univerzálnosťou a plnou kompatibilitou s produktmi zo rovnakej rady. Ani u novinky COMBI CAR sa táto vlastnosť nezmenila a všetky autíčka COMBI CAR sú vzájomne plne kompatibilné. Vďaka tomu je možné autíčko rozširovať a zostavovať stále nové a nové autíčka. Aj táto produktový rad je pre deti príťažlivá a tradične rozvíja motoriku, predstavivosť, fantáziu, tvorivé schopnosti, trpezlivosť a sústredenosť našich detí. Nezabudnite teda, že s jednou venova hračkou z radu COMBI CAR vzrastie radosť našich detí (a nielen ich) až 50 násobne. :-)

  • Rozmery autíčka (D x V x Š): 36 × 16 × 16 cm

Parametry

Vhodné pre: chlapcov
Odporúčaný vek: od 3 rokov
Materiál: plast
Krajiny pôvodu: ČR
Počet dielikov: 33
Výška: 16
Šírka: 16
Dĺžka (hĺbka): 36
Na batérie: Nie